Krovinių pervežimas oro transportu

Krovinių pervežimas oro transportu

Vienas populiariausių pastarąjį dešimtmetį transportavimo būdų – krovinių gabenimas oru. Tai greičiausias įgyvendinimo sąlygas turinti paslauga gabenant krovinius į kitas valstybes. Krovinys gabenamas trumpiausiu atstumu nuo vieno taško į kitą. Oru yra patogu transportuoti greitai gendančius bei trapius daiktus, kuriems pristatymo trukmė yra itin svarbi.

Pasirinkus mūsų paslaugas, kroviniai keliauja per esamus partnerius – oro linijas. Mūsų įmonė turi ilgametę patirtį šioje srityje. Klientų pageidavimu, krovinį oru galime pristatyti į bet kurią Vidurio Azijos ar Šiaurės Afrikos šalį.

Plačiau apie užsakymą

Kiekvienu atskirtu atveju, būtina nurodyti transportavimo Incoterm sąlygas. Krovinių gabenimas oru dažniausiai reikalauja šių Incoterm sąlygų: EXW, FOB, CFR, DAP, DDP. Populiariausi užsakymo pristatymo variantai: nuo oro uosto iki durų, durys – oro uostas. Tranzito laikas kiekvieno užsakymo metu skiriasi – tai priklauso nuo to, į kokią šalį yra gabenamas krovinys. Užsakymų priėmimas vykdomas tam skirtose terminaluose oro uoste Vilniuje. Mūsų įmonė „AD Services“ yra IATA bei CASS atsiskaitymo sistemų nariai.

Oro transporto kaina yra taikoma einamam mėnesiui.  Jei užsakymus vykdote reguliariai, siūlome galimybę sudaryti ilgesnio ar terminuoto bendradarbiavimo sutartis, kurios suteiks palankesnes sąlygas ir mažins Jūsų sunaudojamus finansinius ir laiko kaštus.

Modernumas ir saugumas

Krovinių gabenimas oru dažnai yra ribojimas saugumo nuostatų. Šiuo būdu galima transportuoti tik dalinius krovinius. Dažniausiai gabenami mažesni, iki 3 EPLL., ir didesni, virš 3 EPLL., kroviniai tačiau jie negali būti itin nestandartinių formų. Visa tai yra taikoma norint užtikrinti lėktuvo keleivių personalo ir Jūsų krovinio saugumą.

Pastaruoju metu, oro transportas yra vienas moderniausių pervežimo būdų šiandieninėje rinkoje. Tai priskiriama aviacijos industrijai, kuri yra viena stambiausių esamų ūkio šakų ir turi didžiulę patirtį bei garantijas. Siūlome kreiptis į mus – UAB „AD Services“ – čia gausite visą reikiamą informaciją ir konsultaciją bei visas įmanomas garantijas.  Užtikrinsime Jūsų krovinio saugumą, taupant visiems svarbų laiką ir pinigus.

 Turite klausimų? Susisiekite su mūsų įmonės personalu – pasirūpinsime greitu atsakymu į visus su krovinių gabenimu susijusius klausimus.