Krovinių pervežimas jūrų transportu

Krovinių pervežimas jūrų transportu

Krovinių gabenimas jūra siūlo krovinių ekspedijavimo paslaugas jūrų transportu visame pasaulyje. Gabename tiek pilnus konteinerius, tiek ir dalinius krovinius. Išmanome visas jūrų transporto dokumentacijos procedūras, pristatome krovinius iš pakrovimo vietos į paskirties tašką.

Beribė jūra ir jos galimybės

Mūsų įmonė UAB „AD Services“ gali užtikrinti, kad krovinių gabenimas jūra atsitiks visus Jūsų poreikius ir norus. Jūrų transportas turi neapsakomai plačias galimybes, tad ši paslauga leidžia tenkinti ir ypatingai didelių klientų poreikius. Šiuo atveju, mūsų įmonės prioritetas – dalinių krovinių pervežimas. Kvalifikuoti ir profesionalūs mūsų kolektyvo darbuotojai savo darbu užtikrina krovinio saugumą ir jo pristatymą gavėjui laiku.

Aprašomo tipo užsakymai privalo atitikti jūros ir gamtos taršai keliamus reikalavimus, apie kuriuos daugiau informacijos kiekvienam klientui suteikia „AD Services“ specialistai.

Užsakymo detalės

  • Krovininių gabenimas jūra yra vykdomas per jūrų linijas. Išsiaiškinę į kokios šalies uostą norėsite gabenti vieną ar kitą objektą, mes pasirūpinsime Jūsų užsakymu.
  • Kroviniai pristatomi pagal klientų nurodytas pristatymo sąlygas į/ iš visų šalių uostus. Dažniausiai taikomi pristatymo standartiniai variantai yra nuo uosto iki durų bei durys – jūrų uostas.
  • Tranzito laikas priklauso nuo gabenimui pasirinktos šalies. Krovinių pervežimas jūra ilgiausiai užtrunka į kitų žemynų valstybes. Pavyzdžiui, į tolimosios Azijos žemyno šalis krovinio gabenimas gali trukti 30-40 darbo dienų, o į Jungtines Amerikos valstijas tranzito laikas yra apie 30 darbo dienų.
  • Kainos pateikiamos einamajam mėnesiui.

Jei užsakymus vykdote reguliariai, siūlome galimybę sudaryti ilgesnio ar terminuoto bendradarbiavimo sutartis, kurios suteiks palankesnes sąlygas ir mažins Jūsų išnaudojamus kaštus.

Kiekvieno užsakymo metu klientas privalo nurodyti Incoterm sąlygas. Kaip pavyzdys, tai gali būti EXW, FOB, CFR, DPA, DDA kodai, taikomi nustatinėjant užsakymo reikalavimus ir pasirašant sutartis. Profesionaliai ir užtikrintai atliekame priėmimus, pristatymus, importo bei eksporto procedūras ir kt.

               Krovinių gabenimas jūra yra itin efektyvus todėl, kad jūrų transporto kaina, palyginus su kitais gabenimo tipais, yra mažesnė. Šiuo atveju, galima pasiūlyti didelę keliamąją galią, nes jūrų transporte nėra didelių apribojimų krovinių gabaritams. Taip pat itin svarbus yra saugumo faktorius. Konteinerių naudojimas transportavimui apsaugo krovinį ne tik nuo kriminalinių užpuolimų ir netyčinių sugadinimų, bet ir nuo nepalankaus oro poveikio.

Turite klausimų? Susisiekite su mūsų įmonės personalu – pasirūpinsime greitu atsakymu į visus su krovinių gabenimu susijusius klausimus.