Krovinių pervežimas žemės transportu

Krovinių pervežimas žemės transportu

Įmonės „AD Services“ siūlomos transportavimo ir distribucijos paslaugos prisideda prie neįmanomų atstumų pavertimo lengvai pasiekiamais tikslais. Krovinių pervežimas žemės transportu – visoje Lietuvoje, Vakarų ir Rytų Europoje mūsų įmonės vykdoma paslauga. Turime didelę patirtį pervežant įvairius krovinius, o mūsų kvalifikuoti darbuotojai padeda viską atlikti efektyviai ir saugiai.

Norite pervežti krovinį, ketinate nustebinti savo draugus ar artimuosius užsienyje, o gal siuntinys itin svarbus Jūsų individualaus verslo veiklos kokybei? Mūsų įmonė vykdo įvairaus dydžio ir tipų krovinių tarptautinius pervežimus pateikdami geriausias sąlygas.

Prioritetiniai „AD Services“ kroviniai yra daliniai –  90 proc. visų teikiamų transporto paslaugų sudaro dalinių krovinių vežimas. Sausumos transportu daliniai kroviniai gabenami per patikimus ir visame pasaulyje gerai žinomus tinklus. Esame tarptautinių logistikos įmonių „Cargo Line“ ir „E.LV.I.S.“ nariai. Sausumos transportu taip pat gabename įvairaus dydžio įprastus ir nestandartinius krovinius.

Ilgametė patirtis ir saugumas

Krovinių pervežimas žemės transportu yra viena iš seniausių ir svarbiausių mūsų teikiamų paslaugų. UAB „AD Services“ darbuotojai – ilgametę patirtį turintys, kvalifikuoti specialistai. Vadybos ir administracijos komanda Jums suteiks svarbiausią informaciją apie krovinio pervežimą ir pristatymą. Jums bus pristatoma pervežimo schema, kuri taikoma krovinius gabenant žeme.

Visi užsakymai savo kelionės tikslą pasieka iš anksto numatytu ir sutartu laiku. Tokiu atveju, jei kelyje atsirado nenumatytų trukdžių ir vairuotojas vėluoja, o dėl to Jūs patiriate nuostolių – mes suteikiame visas garantijas ir stengiamės kiek įmanoma efektyviau sumažinti susidariusius nemalonumus.

Krovinių saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Įmonės transportas turi CMR bei civilinės atsakomybės draudimą. Esant užsakovo reikalavimui, kroviniai gali būti papildomai draudžiami. Draudimas galioja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse, per kurias krovinys keliauja. Vilkikų vairuotojai ilsisi saugomose, apšviestose aikštelėse, kad būtų išvengiama galimų vagysčių, o visose  transporto priemonėse yra GPS navigacinė sistema, kurią sekdami galite matyti, kur konkrečiu laiku yra krovinys. Tą padaryti galite ir stebėdami track and trace krovinių sekimo programą internete, kuri yra įdiegta kiekvienoje transporto priemonėje.

Pervežimo ir pristatymo sąlygos ir informacija

Krovinių pervežimas žemės transportu vyksta visoje Lietuvoje, Vakarų ir Rytų Europoje, pateikiant optimaliausias sąlygas ir taupant Jūsų laiką. Iš Lietuvos į kitas šalis transporto priemonės išvyksta penktadieniais. Krovinius renkame visos savaitės metu iki išvykimo dienos.

Jūsų pageidavimu, žemės transportu krovinius gabename ir į Baltarusiją, ir tolimąją Rusiją. Visas muitinės procedūras, įskaitant eksporto deklaracijos įforminimą, atliekame mes.

Europos Sąjungos  šalyse krovinių pervežimas žemės transportu vyksta iki pat durų. Pristatymo laikas ir trukmė nurodomas individualiai, kiekvienu atskiru atveju. Visgi, dažniausiai ES valstybėse dalinius krovinius gabename per „Cargo Line“ ir „E.L.V.I.S“ partnerius. Iš centrinių sandėlių mūsų kompanija pasikrauna pilnas autotransporto priemones ir krovinius veža į Lietuvą. Iš čia, po visą šalį, kroviniai išvežiojami į visus miestus.

Skirtingi krovinių dydžiai

Maži kroviniai iki 3EPLL gabenami tokiu pačiu principu – per terminalus. Didesniems (virš 3EPLL) ir nestandartiniams kroviniams samdome tiesioginį pervežimą autotransporto priemone, kuri važiuoja tiesiai į Lietuvą.

Tikimės, kad mūsų siūloma paslauga –  krovinių pervežimas žemės transportu – ne tik atitiks Jūsų turimus poreikius, bet ir tikslingai prisidės prie verslo idėjų įgyvendinimo ar asmeninių tikslų pasiekimo.

Turite klausimų? Susisiekite su mūsų įmonės personalu – pasirūpinsime greitu atsakymu į visus su krovinių gabenimu susijusius klausimus.


Rusija, Baltarusija, Skandinavija
ops1@adservices.lt
+370 5 2045368
+370 652 54431
Kazachstanas, Centrine Azija, Kaukazas, Turkija
east@adservices.lt

+370 5 2045315
+370 655 22925