UAB „AD Services“ sėkmingai vykdo krovinių pervežimą žemės transportu Europoje ir už jos ribų. Viena pagrindinių paslaugų –  krovinių pervežimas  į Angliją ir iš jos.  Šiuo maršrutu teikiama paslauga vyksta kiekvieną savaitę.

Mūsų įmonė „AD services“ jau ilgą laiką vykdo įvairius pervežimus žemės, jūros ir oro transportu bei teikia paslaugas patikimai ir užtikrintai, ką įrodo ir didelis lojalių klientų skaičius. Krovinių pervežimas į Angliją – viena pagrindinių paslaugų, kurias teikiame Lietuvos ir Didžiosios Britanijos klientams bei užsakovams.

Užsakymo dydžiai ir sąlygos

Krovinių gabenimas į Angliją vyksta sausumos transportu, tad prioritetas –  daliniai kroviniai. Šie kroviniai yra perduodami per mūsų kompanijos partnerius, kurie rūpinasi, jog visi kroviniai būtų tikslingai paskirstyti ir saugiai pasiektų savo gavėją. Kuomet mūsų įmonė priima užsakymus Anglijoje, kroviniai iš užsakovų yra surenkami mūsų partnerių. Vėliau iš centrinių sandėlių kroviniai gabenami  į Lietuvą bei paskirstomi į įvairiausius šalies kampelius.

Laikas ir saugumas

Krovinių pervežimas į Angliją – išvykstama kiekvienos savaitės paskutinę darbo dieną – penktadienį. Prieš tai visomis dienomis kroviniai yra surinkinėjami visoje Lietuvoje. Tokio užsakymo įgyvendinimas sausumos transportu trunka maždaug apie 5-7 darbo dienas.

UAB „AD Services“ siūlomos paslaugos ne tik užtikrina, kad visos užsakymo sąlygos būtų įvykdytos, bet ir atsako už nelaimingų atsitikimų metu sugadintus ar pažeistus krovinius. Tai garantuoja draudimas. Mūsų kompanija turi civilinės atsakomybės, o transporto priemonės CMR draudimus. Klientų pageidavimu kroviniams gali būti taikomas ir papildomos saugumo sąlygos ar draudimas. Krovinių pervežimas į Angliją sausumos transportu (autotransporto priemone) yra patikimas ir saugus būdas sėkmingai pristatyti įvairius krovinius gavėjui.

Krovinių tipai ir dydžiai

  • Į Didžiąją Britaniją dažniausiai gabenami daliniai kroviniai. Taip pat galimos gabenti ir pilnos autotransporto priemonės;
  • Mūsų kompanijos sunkvežimiai gali pervežti ir įvairaus nestandartinio dydžio ar matmenų krovinius;
  • Visus krovinius pristatome gavėjui. UAB „AD Services“ vykdomas krovinių pervežimas į Angliją suteikia galimybę pasinaudoti optimaliausiomis sąlygomis ir pasiūlymais šiandieninėje rinkoje.

Turėdami aukščiausius europinius standartus atitinkančias transporto priemones ir kvalifikuotus, licencijuotus darbuotojus,  užtikriname savo klientams aukštą paslaugų kokybę.

Jei turite klausimų, susisiekite – suteiksime visą reikalingą informaciją apie krovinių gabenimą ir pateiksime pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius.