UAB „AD Services“ siekia tapti viena iš lyderių tarptautinių pervežimų bei krovinių ekspedijavimo rinkoje, todėl savo įmonėje esame subūrę aukštos kvalifikacijos bei didelę patirtį transporto srityje sukaupusį darbo kolektyvą, kuris gali pasirūpinti saugiu krovinio pristatymu bene į kiekvieną pasaulio valstybę. Darni įmonėje dirbanti komanda užtikrina, kad kiekvienam klientui būtų skiriamas ypatingas dėmesys. Visuomet padedamas rasti palankiausias sprendimas bei užtikrinamas sutartinių įsipareigojimų vykdymas.

Krovinių saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Įmonės transportas turi CMR bei civilinės atsakomybės draudimą. Esant užsakovo reikalavimui, kroviniai gali būti papildomai draudžiami.

Krovinių pervežimas į Baltarusiją – netolimas kelias, bet sudėtingesnė situacija

Bene dažniausiai šiuo metu įvairūs kroviniai gabenami į Baltarusiją. Ši valstybė puikiai žinoma ir yra artima Lietuvos kaimynė, kas turėtų lemti nesudėtingus ir paprastus krovinių pervežimus. Vis dėlto, Baltarusija nepriklauso Europos Sąjungai, dėl to krovinių gabenimas į šią valstybę vyksta kiek kita tvarka.

Pasinaudoję UAB „AD Services“ paslaugomis, išvengsite sudėtingo susipažinimo su krovinių gabenimo tvarka iš Europos Sąjungos. Mūsų darbas yra pasirūpinti Jūsų kroviniu ir padėti išvengti papildomų rūpesčių. Tai reiškia, kad suteiksime Jums visą informaciją apie reikalingus dokumentus bei užtikrinsime, kad mums patikėtas krovinys sėkmingai pasiektų gavėją Baltarusijoje.

Išvykimo ir atvykimo laikai vykdant krovinių gabenimą į/iš Baltarusijos bei sąlygos

Baltarusija – valstybė, kurioje įsikūrę gausybė verslą vykdančių subjektų, kurie bendradarbiauja su Lietuvos fiziniais ir juridiniais asmenimis. Dėl šios priežasties UAB „AD Services“ rūpinasi galimybe naudotis krovinių gabenimo paslauga į šią valstybę kuo dažniau.

Krovinių pervežimas į Baltarusiją vyksta kiekvieną antradienį ir penktadienį. Tranzito laikas dažniausiai būna 2-3 darbo dienos, priklausomai nuo pasirinkto miesto pervežimui. Daliniai kroviniai Lietuvoje yra surenkami iš siuntėjų ir pristatomi į Baltarusijoje esančią muitinę, kur yra išmuitinami krovinio gavėjo. Esant kliento pageidavimui, galime krovinį pristatyti tiesiogiai gavėjui (taikomas papildomas mokestis, o pristatymo laikas nustatomas kiekvienu individualiu atveju).

Krovinių pervežimas iš Baltarusijos vyksta 2-3 darbo dienas. Kroviniai surenkami Baltarusijoje (muitinės procedūras atlikti turi Baltarusijoje esantis krovinio siuntėjas). Kliento pageidavimu, kroviniui taikomomis importo procedūromis Lietuvoje gali pasirūpinti mūsų įmonė.

UAB „AD Services“ vykdydama veiklą kartu su patikimais partneriais gali pasiūlyti geriausius sprendimus kiekvienam klientui ir individualiems jo poreikiams patenkinti. Naudojantis mūsų paslaugomis, galėsite ne tik būti ramūs dėl saugaus ir patikimo krovinio pristatymo gavėjui, bet ir turėsite galimybę žinoti savo krovinio vietą – suteiksime visą Jums reikalingą informaciją.

Turite klausimų? Susisiekite su mūsų įmonės personalu – pasirūpinsime greitu atsakymu į visus su krovinių gabenimu susijusius klausimus.