UAB „AD Services“ sėkmingai vykdo krovinių pervežimą žemės transportu Europoje ir už jos ribų. Visas autotransporto priemones, kuriomis gabenami kroviniai, vairuoja profesionalūs vairuotojai, kurie šią veiklą vykdo jau ne vienerius metus. Siekdami tapti savo rinkos lyderiais, užtikriname savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas ir atsižvelgiame į kiekvieno individualius poreikius.

Krovinių saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Įmonės transportas turi CMR bei civilinės atsakomybės draudimą. Esant užsakovo reikalavimui, kroviniai gali būti papildomai draudžiami.

Krovinių pervežimas į Rusiją – sudėtingais pervežimais leiskite pasirūpinti mums

Siekiant krovinį pristatyti į Europos Sąjungai priklausančią valstybę, dažniausiai netenka susidurti su įvairiomis procedūromis ir dokumentų reikalavimais. Vis dėlto, kuomet krovinys turi būti išvežtas už Europos Sąjungos ribų, tenka pasirūpinti, kad visa procedūra vyktų tinkamai ir sklandžiai.

Visi kroviniai, išvykstantys iš Europos Sąjungos, privalo būti reikiamai įforminti. Minėtą informaciją sudaro duomenys apie prekės kiekį, jos svorį, vertę, prekių kodai bei pavadinimai. Ją pateikti turi klientas.

Naudojantis UAB „AD Services“ krovinių pristatymo paslaugomis, Jums teks rūpintis kur kas mažiau – visais dokumentais pasirūpinsime mes. Tam, kad krovinių pervežimas į Rusiją vyktų sklandžiai, supažindinsime Jus su reikalaujama procedūra, pateiksime visą naudingą informaciją ir suteiksime galimybę žinoti, kurioje vietoje yra gabenamas Jūsų krovinys.

Išvykimas į Rusiją – Jums patogiu metu

Krovinių pervežimas į Rusiją vykdomas vieną kartą savaitėje ir gavėjui pristatomas per 3-4 darbo dienas, priklausomai nuo miesto. Autotransporto priemonės į Rusiją išvyksta kiekvieną penktadienį, o į Kaliningrado sritį kroviniai gabenami kiekvieną antradienį ir penktadienį (tranzito laikas – 2 darbo dienos).

Daliniai kroviniai Lietuvoje yra surenkami iš kliento ir pristatomi į Rusijoje esančią muitinę. Visas muitinėje reikalingas procedūras Lietuvoje (ex1 forminimas) atlieka UAB „AD Services“, o krovinio, pristatyto į Rusiją, išmuitinimu rūpinasi jo gavėjas. Pažymėtina, kad galime pasirūpinti krovinio transportavimu ir į tolimesniuose Rusijos kraštuose esančias muitines.

UAB „AD Services“ gali pasirūpinti krovinio pristatymu tiesiogiai gavėjui. Ne išimtis yra ir Rusija – taikant papildomus mokesčius, jūsų užsakymas laisvai pasieks norimus fizinius asmenis.

Krovinių gabenimas iš Rusijos

Krovinių pervežimas iš Rusijos į Lietuvą įvykdomas per 3-4 darbo dienas, iš Kaliningrado srities – per 2 darbo dienas. Muitinės procedūromis Rusijoje turi pasirūpinti siuntėjas, o patys kroviniai yra surenkami ir vežami į Lietuvą. Esant kliento pageidavimui, Lietuvoje privalomas  importo procedūras gali atlikti kvalifikuoti mūsų darbuotojai. Sudėtingesniu nei įprastai krovinio gabenimo procesu galime pasirūpinti mes – krovinys sėkmingai ir saugiai bus pristatytas gavėjui per ganėtinai trumpą tranzito laiką.

Krovinių pervežimas į Rusiją – patikimai, saugiai ir užtikrintai. UAB „AD Services“ garantuoja, kad būtų laikomasi sutartinių įsipareigojimų, o klientams būtų laisvai prieinama visa su krovinio gabenimu susijusi informacija. Tinkamai pasirūpinsime Jūsų kroviniu ir jo pristatymu gavėjui laiku.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite – mūsų įmonės atstovai suteiks visą reikalingą informaciją, susijusią su krovinių pervežimu, ir padės rasti palankiausią sprendimą.