UAB „AD Services“ –  bet kokio dydžio krovinių pervežime besispecializuojanti įmonė, kuri gali pasirūpinti saugiu Jūsų krovinio pristatymu bene į kiekvieną pasaulio valstybę. Kvalifikuotai ir profesionaliai teikiamos paslaugos užtikrina, kad galėtumėte sekti savo krovinį nuo jo pakrovimo vietos iki pristatymo gavėjui.

Krovinių saugumui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Įmonės transportas turi CMR bei civilinės atsakomybės draudimą. Esant užsakovo reikalavimui, kroviniai gali būti papildomai draudžiami. Draudimas galioja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse, per kurias krovinys keliauja.

Krovinių gabenimas iš ir į Vokietiją – saugi bei užtikrinta krovinio kelionė autotransportu

Mūsų įmonė krovinius į kitas valstybes gabena oru, sausuma ir vandeniu. Krovinių pervežimas iš Vokietijos vyksta sausuma. Esame „Cargo Line“ ir „E.L.V.I.S“ transportavimo sistemos  nariai.

„Cargo Line“ International gyvuoja jau apie 20 metų ir yra orientuota į savo klientų poreikius. Ši įmonė  pasižymi motyvacijos nestingančiu darbuotojų kolektyvu, aistra logistikai bei krovinių transportavimui. Didelę patirtį sukaupęs įmonės personalas, darbe naudojamos moderniausios technologijos bei atsižvelgimas į kiekvieno kliento individualius poreikius  užtikrina aukščiausios kokybės paslaugų teikimą.

„E.L.V.I.S.“ gali atlikti pačius sudėtingiausius krovinių pervežimus, o kiekvienas „E.L.V.I.S.“ klientas bei partneris sulaukia vienodai tiek pat dėmesio. Šios įmonės teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus bei užtikrina saugų krovinių gabenimą. Krovinių pervežimas iš Vokietijos yra vykdomas vokiečių įkurtos „E.L.V.I.S.“ sistemos, kuri užtikrina, kad kroviniu būtų tinkamai pasirūpinta ir laikomasi visų sutartinių įsipareigojimų.

Atliekant šiuos transportavimo darbus, įgyvendiname pagrindines misijas – teikti aukštos kokybės paslaugas, skirti dėmesį individualiam klientui ir sėkmingai vykdyti sutartinius įsipareigojimus.

Kaip vyksta krovinių pervežimas į/iš Vokietijos?

Užsakius krovinių pervežimo paslaugą UAB „AD Services“, sutartus krovinius patikimai ir greitai perduodame savo partneriams, kurie vykdo tolimesnį krovinio gabenimą.

Krovinių pervežimas iš Vokietijos vykdomas toliau aprašyta tvarka:

  • Surenkame krovinius iš centrinių partnerių, kur visi kroviniai laikomi patikimomis ir saugiomis sąlygomis;
  • Surinktus krovinius pargabename į Vilniuje esantį sandėlį;
  • Kroviniai išvežiojami po Lietuvą.

Norintiems pargabenti iš Vokietijos didesnius ar nestandartinius krovinius (nuo 3 EPLL), samdome tiesiogiai krovinį gabenančias autotransporto priemones, kurios krovinį perveža tiesiai į Lietuvą.

Krovinių pervežimas iš Vokietijos ir į Vokietiją – pasirinkite patogiausią metą

Norėdami pasirūpinti, kad suteikiamomis paslaugomis patenkintume kuo daugiau klientų poreikių,  krovinių gabenimą vykdome net kelis kartus per savaitę.

Iš Vokietijos į Lietuvą išvykstame:

  • Kiekvieną antradienį (krovinys Lietuvą pasiekia penktadienį);
  • Kiekvieną penktadienį (krovinys Lietuvą pasiekia pirmadienį).

Iš Lietuvos į Vokietiją kroviniai išgabenami kiekvieną penktadienį, o patys kroviniai yra renkami visos savaitės iki išvykimo dienos metu.

Pažymėtina, kad mažus krovinius (iki 3 EPLL) UAB „AD Services“ gabena per partnerius (terminalus), o didesnius (virš 3 EPLL) – tiesiogiai į pristatymo vietą vykstančiomis autotransporto priemonėmis. Galime pasirūpinti tiek pilnai, tiek dalinai pakrautų autotransporto priemonių vykdomu krovinių gabenimu.

Krovinių pervežimas iš Vokietijos ir į Vokietiją, naudojantis UAB „AD Services“ paslaugomis užtikrina, kad Jūsų krovinys būtų pristatytas/gautas laiku. Tai pat pasirūpiname, jog būtų vykdomi visi sutartiniai įsipareigojimai ir galime garantuoti, kad krovinių pervežimas bus atliktas atitinkant aukščiausius keliamus reikalavimus.

 

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis – į visus Jūsų klausimus atsakys mūsų specialistai ir savo profesijos žinovai.